Запорізьких студентів запрошують позмагатися за звання «Кращий студент України — 2020»

Усіх студентів запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України — 2020». Він проводиться в десяти номінаціях з технічних, гуманітарних, спортивних та інших напрямках.

Для запоізьких студентів конкурс презентував Віктор Грешта, проректор Національного університету «Запорізька політехніка», професор кафедри «Фізичне матеріалознавство».

Такі конкурси дозволяють розкрити потенціал обдарованої молоді та підтримати студентські ініціативи. Завдяки співпраці студентів з викладачами розробляються різні проекти, які потім реалізуються. Головне, що переможці подібних конкурсів у подальшому мають можливості для розвитку в цій сфері. Наприклад, у 2012 році став переможцем конкурсу запорізький студент Михайло Федоров. Тепер він очолює Міністерство цифрової трансформації України.

Вже не перший рік приймають участь у цьому конкурсі студенти Національного університету «Запорізька політехніка».

«У нас багато молоді, які хочуть змін та мають для цього певні знання. Наш заклад прийматиме участь у цьому конкурсі. Адже ми проводимо освітню діяльність за 72 програмами. На наших кафедрах працюють викладачі, які займаються розробкою системи штучного інтелекту. До співпраці ми залучаємо молодь. Тому студентам є, що представити, наприклад, розробки для програмного забезпечення комп’ютерної техніки, мобільних додатків, – зазначив голова оргкомітету конкурсу Віктор Грешта. – У конкурсі найбільше зосередимося на науковій діяльності, програмуванні, дизайні та аналітиці»

«Кращий студент України» відбувається в декілька етапів. Спочатку вишівський – проходить в закладах вищої освіти протягом жовтня-грудня 2020 року.

«Ми закликаємо університети проводити регіональні етапи, щоб залучити представників до участі у конкурсній програмі. Якщо на рівні вишу не відбувся конкурс, студент все одно може пройти реєстрацію та подати заявку на участь у конкурсі в наступному етапі. Який вже відбудеться на регіональному рівні, а потім – фінал, – розповів координатор всеукраїнської мережі ГО «Студреспубліка» Олександр Щерба. – Ми закликаємо студентів демонструвати свої знання та вміння. Показувати державі, що молодь здатна все змінювати».

Зареєструватися для участі можна до кінця грудня 2020 року посиланням: https://online.studrespublika.com/.

Всього представлено 10 номінацій:

  • Кращий студент України (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик України;
  • Кращий студент-громадський діяч України;
  • Кращий студент-дизайнер України;
  • Кращий студент-медійник України;
  • Кращий студент-науковець України;
  • Кращий студент-підприємець України;
  • Кращий студент-програміст України;
  • Кращий студент-профспілковий активіст України;
  • Кращий студент-спортсмен України.

Конкурсанти повинні зареєструватися: вказати обрану номінацію, а також свої досягнення в цій галузі, підтверджуючи їх відповідними нагородами, грамотами і т.д.

Брати участь можуть студенти з другого по четвертий курси.

Організатори цього заходу – ГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *