Запорізькі платники на понад третину збільшили надходження до державного бюджету

Запорізькі платники на понад третину збільшили надходження до державного бюджету

За січень-липень платники податків Запорізького регіону спрямували до державного бюджету п’ять мільярдів гривень. І це без показників великих платників податків, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС.

Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Запорізькій області, порівняно з минулим роком надходження збільшилися на 1,3 мільярда гривень або на 35%.

У загальних доходах державної скарбниці 37% складає податок на додану вартість. Так, з початку року сплачено 1 мільярд 852 мільйони гривень, що на 98,7 мільйона більше, ніж торік.

Із прибутків підприємств до бюджету надійшло 1 мільярд 383 мільйони гривень. Зростання до аналогічного періоду 2018 року склало 968 мільйонів.

Наступним вагомим платежем у державному бюджеті є податок на доходи фізичних осіб – за сім місяців перераховано 1 мільярд 89 мільйонів, що на 162,4 мільйона або на 17,5% перевищило минулорічні показники.

З початку року запоріжці спрямували до скарбниці 350 мільйонів гривень військового збору,  перевищивщи минулорічні відрахування майже на 53 мільйони або на 18%.

Крім цього, від запорізьких платників бюджет отримав 151,6 мільйона гривень рентної плати за використання природних ресурсів, 85 мільйонів гривень екологічного податку тощо.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *