Запорізькі медики відзначають професійне свято

З нагоди Дня медичного працівника голова облдержадміністрації Віталій Боговін  зустрівся з медиками Запорізької обласної клінічної лікарні. Очільник регіону привітав медиків.

—   Шановні лікарі! Дякую за можливість особисто висловити вдячність за вашу самовіддану працю! На мою думку, зараз ваша робота схожа на вислів «не завдяки, а всупереч». Я це знаю не як посадовець, а як пересічний громадянин. Останні декілька місяців нам показали, що медична галузь – це передова суспільства. Не має бути навіть сумнів щодо того, чого потребує медицина. Тому моя задача як представника влади зробити все можливе, щоб ваша увага і професіоналізм були прикуті до збереження життя та здоров’я пацієнтів, при цьому самим бути впевненими у безпеці власного життя. Я щиро вітаю вас з професійним святом і ще раз дякую. Завдяки вам у нас є майбутнє, — зазначив, вітаючи медиків, голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

Також голова облдержадміністрації Віталій Боговін кращим представникам галузі та коллективам медичних закладів вручив відзнаки, подяки, грамоти.

Крім того голова облдержадміністрації ознайомився з реконструкцією прийомних відділень обласної лікарні. За словами головного лікаря Ігоря Шишки, на базі ендоскопічного відділення триває створення унікального для всієї України учбово-тренувального центру. Відкрити новий центр планується цього року.

 

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *