Запорізькі аграрії підвищили експортні знання

Запорізькі аграрії підвищили експортні знанняЗапорізькі аграрії підвищили експортні знанняЗапорізькі аграрії підвищили експортні знання

За фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся семінар на тему: «Можливості проекту Міжнародного Торгового Центру для виробників плодоовочевої продукції півдня України». Здебільше семінар орієнтувався на вітчизняних виробників фруктів, овочів, підприємців у сфері переробки агропродукції. У роботі наукового форуму взяв участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький.

З поточного року Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) розпочав свою роботу на території Запорізької області. Тож, головна мета навчального семінару — допомогти малим і середнім виробникам та переробникам свіжих овочів і фруктів підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення доданої вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС.

Під час першого дня навчання учасникам заходу були надані практичні рекомендації, експортні знання, необхідні для виходу на цільові ринки, зокрема – ЄС. Виробників познайомили із дослідженнями зовнішніх ринків з метою просування на них продукції, використанням онлайн-інструментів ІТС під час аналізу збуту продукції, дослідженнями та практичними рекомендаціями готовності підприємства до експорту, можливостями проекту ІТС щодо допомоги малим та середнім підприємствам плодоовочевої галузі.

Вже другого дня, семінар продовжився у режимі індивідуальних консультацій для аграріїв.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *