Запорізькі абітурієнти перевірили свої знання на пробних тренінгах із ЗНО

Запорізькі абітурієнти перевірили свої знання на пробних тренінгах із ЗНО

Вже традиційно Запорізький національний університет проводить безкоштовні пробні тренінги із ЗНО, які передують пробному й основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Цього року пробний тренінг відвідали 6 309 абітурієнтів, котрі виявили бажання перевірити свої знання та підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання як процедурно, так і психологічно.

Зокрема, у тренінгу з української мови та літератури взяли участь 2 538 абітурієнтів, з історії України – 1 390, з математики – 1005 учасників. Загалом абітурієнти мали можливість  перевірити свої знання з таких предметів  як біологія, хімія, географія, фізика, українська мова та література, іноземні мови, математика, історія України. 

За словами педагогів, корисною новацією цього року стало проведення виїзних безкоштовних тренінгів із ЗНО по Запорізькій області з української мови та літератури й історії України. У Бердянську до них долучилися майже 450 випускників, у  Василівці – близько 300, понад 220 осіб стали учасниками безкоштовних тренінгів у  Мелітополі.

Нагадаємо, основну сесію ЗНО у 2019 році буде проведено з 11 навчальних дисциплін: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Розпочинається основна сесія ЗНО 21 травня тестуванням з математики, закінчується 13 червня тестуванням з хімії. Реєстрація на основну сесію ЗНО триває з 5 лютого до 25 березня.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *