Запорізька обласна рада відкриває нові можливості для студентів: з 1 січня 2019 року студенти зможуть пройти стажування у виконавчому апараті облради

Головою Запорізької обласної ради Григорієм Самардаком підписано Положення про організацію та порядок проходження стажування студентів у виконавчому апараті Запорізької обласної ради.

Метою стажування є формування кадрового потенціалу виконавчого апарату обласної ради із числа ініціативних, обдарованих та кваліфікованих студентів; активізація розвитку особистісних якостей студентів шляхом залучення їх до виконання функцій та завдань місцевого самоврядування в обсязі та межах, передбачених діючим законодавством України; надання студентам можливості долучитися до роботи в галузі місцевого самоврядування та здобути практичний досвід у цій сфері; забезпечення прозорості діяльності обласної ради, її виконавчого апарату; створення механізмів реалізації студентських ініціатив.

Положення застосовується виключно для здобувачів вищої освіти (студентів) всіх типів закладів вищої освіти, передбачених Законом України «Про вищу освіту», розташованих на території Запорізької області та які вперше отримують вищу освіту.

Документ передбачає, що з числа осіб, які успішно пройшли стажування, управління по роботі з персоналом та з питань нагород виконавчого апарату обласної ради буде сформована база даних молодіжного кадрового потенціалу обласної ради.

За словами керуючого справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимира Подорожка, до участі у вступному тренінгу допускатимуться не більше 20 осіб, у разі необхідності буде сформовано декілька груп чисельністю до 20 осіб кожна.

— Відомості про особу, яка успішно пройшла стажування у виконавчому апараті обласної ради, будуть внесені до бази даних молодіжного кадрового потенціалу обласної ради за відповідною формою. Сподіваємось, розробка цього Положення дозволить багатьом запорізьким студентам знайти своє місце в системі місцевого самоврядування Запорізької області, а кадровий потенціал місцевих рад збагатиться молодими професійними управлінцями, — зазначив Володимир Подорожко. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *