Запорізька молодь навчається перетворювати свої ідеї на успішні проєкти

Протягом лютого проактивна молодь Запорізької області брала участь в унікальному проєкті – освітньому курсі «Почни з себе», який спрямований на виховання громадянського суспільства. Його організатором виступили Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Запорізький обласний центр молоді у співпраці з громадськими організаціями міста.

Щонеділі проводилися чотири навчальні модулі: «Від ідеї до проєкту», «Хаос та організація», «Сила партнерства» та «Фейли, які нас вчать». Протягом чотирьох тижнів Центр молоді відвідали понад 100 осіб, які мають бажання змінити світ, але не знають, з чого почати.

На завершальній зустрічі в межах проєкту спікерка Ольга Мішевська (Edison Space coworking) та спеціалісти установи поділилися власними історіями фейлів, а також разом з учасниками обговорили можливі варіанти їх вирішення. Формат живої бібліотеки сприяв започаткуванню дискусії щодо елементів проєктів, які в певний момент «просіли». Учасники розглянули причини провалу і зійшлися у необхідності формування запасних планів.

По завершенню проєкту активних слухачів курсу було відзначено сертифікатами, також вони отримали пропозицію від Запорізького обласного центру молоді долучитися до громадської діяльності як ментори.

 

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *