Управління Східного офісу Держаудитслужби в області зацікавлене у кадровому підкріпленні

Управління Східного офісу Держаудитслужби в області зацікавлене у кадровому підкріпленні

Державна аудиторська служба України та її структурні підрозділи відповідальні за проведення масштабних заходів державного фінансового контролю. Аудитори перевіряють доцільність і ефективність витрачання коштів, які виділяє держава.

Серед запланованих на рік Держаудитслужбою важливим є проведення державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм Укравтодором за 2018 рік щодо ремонту і утримання доріг.

Крім того, відбудеться проведення державних фінансових аудитів діяльності акціонерного товариства «Укрпошта», виконання бюджетної програми «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» тощо.

Наразі в ході проведення ревізій фінансово-господарської діяльності ПрАТ «Укргідроенерго» та державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в області інспектують філію «Дніпровська ГЕС» та ВП «Дніпровська електроенергетична система».

На сьогодні служба зацікавлена у кадровому підкріпленні. В управлінні є вакансії аудиторів та фінансових інспекторів. Якщо економіст-бухгалтер шукає роботу — то його чекають в управлінні Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 129 .

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *