У Запорізькій обласній раді обговорили подальшу долю дитячого табору «Морський»

У Запорізькій обласній раді відбулося друге засідання робочої групи з вивчення питання щодо подальшого управління майном, яке буде отримано облрадою після виходу зі складу учасників ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Морський». Провів засідання голова робочої групи, депутат Запорізької обласної ради Геннадій Шевченко.

Члени робочої групи обговорили хід виконання рішення №8 від 04.10.2018 р. «Про вихід Запорізької обласної ради зі складу учасників ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Морський».

Як повідомив начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Єгор Мороз, з жовтня 2018 року в облраді уже виконано 35 етапів по виконанню зазначеного рішення. Тільки дванадцять етапів – з початку цього року. Тобто процес активно триває. Уже здійснено дві оцінки. Після третьої на сесії має бути затверджений передавальний акт.

— Сьогодні ми знаходимося на стадії розрахунку з учасником, який виходить зі складу учасників товариства. Процес триває, і проходить він виключно у законодавчому руслі, — наголосив Єгор Мороз.

Як зазначив директор КП «Універс» Запорізької обласної ради Сергій Мазуренко, після огляду майна були виявлені факти розкрадання майна табору. У зв’язку з цим, Єгор Мороз повідомив про те, що до правоохоронних органів направлено заяви про дані факти. До того ж, Геннадій Шевченко запропонував звернутися до місцевої влади – представників громади із запитом стосовно того, що було зроблено на місцевому рівні задля захисту і збереження майна табору.

Зрештою, члени робочої групи висловили свої пропозиції з даного питання і прийняли у підсумку засідання рішення. Так, вирішено рекомендувати голові Запорізької обласної ради дати доручення директору КП «Універс» Запорізької обласної ради зробити та надати для ознайомлення голові облради та відповідній робочій групі попередні розрахунки вартості проектно-кошторисної документації  з реконструкції та будівництва на базі майна, переданого внаслідок виходу Запорізької обласної ради зі складу учасників ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Морський» до спільної власності територіальної громади сіл, селищ, міст Запорізької області. А також рекомендувати голові Запорізької обласної ради ініціювати внесення змін до переліку заходів, які спрямовані на реалізацію програми з фінансової підтримки комунальних підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області на 2019 рік з метою надання фінансової підтримки КП «Універс» для забезпечення належного зберігання майна, переданого внаслідок виходу Запорізької обласної ради зі складу учасників ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Морський» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області (для розробки проектно-кошторисної документації).

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

У Запорізькій обласній раді обговорили подальшу долю дитячого табору «Морський»

У Запорізькій обласній раді обговорили подальшу долю дитячого табору «Морський»

У Запорізькій обласній раді обговорили подальшу долю дитячого табору «Морський»

У Запорізькій обласній раді обговорили подальшу долю дитячого табору «Морський»

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *