У Запоріжжі відзначають День Соборності

У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності У Запоріжжі відзначають День Соборності

В Україні сьогодні відзначають велике свято – День Соборності. Зазначимо, що 100 років тому, 22 січня 1919 року, був проголошений Акт Злуки українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки.

Запоріжжя разом з усіма іншими містами та селами приєдналося до урочистого святкування. Сьогодні зранку представники влади, військовослужбовці та громадськість зібралися на святковий захід біля погруддя Тараса Шевченка. Участь у заході взяла керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання тих, хто загинув, захищаючи соборність та незалежність держави та поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря.

— День Соборності — це свято волевиявлення українського народу. Це символ безкінечного прагнення до єдності та свободи нашого народу. Тому, і після ста років від дня славетних історичних подій, ми виходимо на вулиці і говоримо про важливість та значущість тих подій. Зі святом нас, українці, — зазначила Зінаїда Бойко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *