У закладах освіти достатньо педагогічних працівників

У закладах освіти достатньо педагогічних працівників

На засіданні комісії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації розглянуто пропозиції органів місцевого самоврядування щодо прогнозованих потреб у педагогічних працівниках.

Так, право на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням мають особи, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості.

Згідно з даними територій прогнозована потреба у фахівцях з вищою освітою педагогічних спеціальностей відсутня в Оріхівській об’єднаній територіальній громаді, Долинській, Ботіївській, Смирновській, Новобогданівській, Широківській сільських радах, Гуляйпільській міській територіальній громаді.

Більмацька, Гуляйпільська, Веселівська, Чернігівська, Василівська районні державні адміністрації, Біленьківська сільська рада Запорізького району, Приазовська об’єднана територіальна громада, Чернігівська селищна рада Чернігівського району, Кирилівська селищна рада Якимівського району, Олександрівська сільська рада Приазовського району надали інформацію про прогнозовану потребу у фахівцях з вищою освітою педагогічних спеціальностей, але без зобов’язань щодо забезпечення фахівців з вищою освітою на строк не менше трьох років безоплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням у межах установлених норм.

Комісія вирішила, що у зв’язку з невідповідністю вимогам пропозицій органів місцевого самоврядування щодо прогнозованих потреб у фахівцях з вищою освітою педагогічних спеціальностей відсутня необхідність у проведенні конкурсу на укладання угод.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *