У День Збройних Сил України Костянтин Бриль прозвітував про підтримку військовослужбовців владою

У День Збройних Сил України Костянтин Бриль прозвітував про підтримку військовослужбовців владою

Як повідомив Президент України Петро Порошенко, нині по всій Україні будуються 184 гуртожитки для воїнів-контрактників, у яких проживатимуть 24 тисячі українських військовослужбовців.

У свою чергу, голова  облдержадміністрації Костянтин Бриль зазначив, що у Запорізькій області також здійснено чималу роботу з підтримки військовослужбовців.

— Загалом у 2014-2017 роках було придбано та оформлено 12 службових квартир для військовослужбовців Управління СБУ в Запорізькій області. Профінансовано розробку проектної документації на два обʼєкти з будівництва та реконструкції під службове житло для військовослужбовців у Запоріжжі та  реконструйовано 10 об’єктів. Йдеться про адміністративні будівлі та службові приміщення, що знаходяться на балансі Збройних Сил України, Національної гвардії України та правоохоронних органів, — повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами очільника регіону, в поточному році завершено реконструкцію будівлі під житло для військовослужбовців контрактної служби в/ч 3029 Національної гвардії України. Загалом же планується реконструювати 13 об’єктів. Це адміністративні будівлі, службові приміщення та інженерні мережі, що знаходяться на балансі Збройних Сил України, Національної гвардії України та правоохоронних органів. На майбутнє за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів планується завершити будівництво 8-поверхової будівлі під службове житло для військовослужбовців у місті Запоріжжя.

Крім цього, у найближчій перспективі за кошти ДФРР планується створення Центру реабілітації учасників бойових дій на базі госпіталю для ветеранів Другої світової війни, що розташований на Великому Лузі. На виготовлення проектної документації для цього об’єкта в поточному році з обласного бюджету спрямовано 1,7 млн. грн.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *