У березні відбудеться наступний перерахунок пенсій

У березні відбудеться наступний перерахунок пенсійУ березні відбудеться наступний перерахунок пенсійУ березні відбудеться наступний перерахунок пенсійУ березні відбудеться наступний перерахунок пенсійУ березні відбудеться наступний перерахунок пенсійУ березні відбудеться наступний перерахунок пенсійУ березні відбудеться наступний перерахунок пенсій

Про це повідомив голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус під час зустрічі з головою облдержадміністрації Костянтином Брилем, яка відбулася у рамках робочої поїздки до Запорізької області.

Як наголосив Євгеній Капінус, одне з першочергових завдань, яке стоїть перед органами Пенсійного фонду України у 2019 році, – автоматичний перерахунок пенсій у березні.  Голова Фонду зазначив, що вся робота має бути проведена вчасно та належним чином.

 Ще одне завдання  у 2019 році для Пенсійного фонду України – покращення рівня сервісу через облаштування відділів обслуговування громадян та приведення їх до єдиних стандартів.

 Як повідомила начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області Світлана Жмурко, перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати з нового року стосується осіб, які досягли віку 65 років за наявності страхового стажу. Мінімальний розмір пенсії за віком не може бути нижче 40% мінімальної заробітної плати. Розмір виплати з 01.01.2019 року складає 1669,20 грн.

На сьогодні для 78,4 тисячі запорізьких пенсіонерів або 14,5 % від їх загальної чисельності середній розмір підвищення склав 152,50 грн. Для своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій у січні 2019 року буде спрямовано 1,5 млрд. грн., що на 23,5 млн. грн. або 1,5 % більше, ніж у грудні 2018 року.

Наступне підвищення пенсій для цивільних пенсіонерів відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» заплановано на березень 2019 року.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль запевнив, що в Запорізькій області проводиться активна робота щодо усунення порушень вимог законодавства про працю та легалізації трудових відносин.

Під час зустрічі Костянтин Бриль та Євгеній Капінус  також обговорили  соціально-економічний стан у Запорізькій області, перспективи розвитку та шляхи подальшої співпраці.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *