Вітання голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з нагоди Дня Соборності України

Вітання голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з нагоди Дня Соборності України

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності України!

22 січня 1919 р. відбулась історична подія — українські землі об’єднались у єдину державу. Соборність України втілила в життя прагнення до єднання наших предків, які століттями були розділені і поневолені різними імперіями.

Соборність України — це духовна єдність та згуртованість усіх громадян, незалежно від національності та регіону проживання. Тож  ми не маємо права втратити нашу державність, яка так важко створювалась. Особливо сьогодні, коли захисники України відстоюють незалежність і соборність нашої країни. Так само як і їхні прадіди 100 років тому.

Україна — єдина та неподільна! Крим, а також тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей — це Україна!

В поточному році проголошенню Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки виповнюється сто років. І ми маємо пам’ятати кожного, хто боровся за неподільну соборну Україну. Це Герої Небесної Сотні, учасники Революції Гідності, АТО та ООС, а також наші героїчні предки.

Щиро дякую всім, хто вірить у майбутнє України й вітаю вас з Днем Соборності України.

 

Голова облдержадміністрації                                                                              Костянтин Бриль

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *