Видатна запорізька паратхеквондистка отримала від міста гроші на придбання квартири

Об этом сообщает «Первый Запорожский».

 

Відома запорізька спортсменка, багаторазова чемпіонка світу та Європи паратхеквондистка Вікторія Марчук під час засідання міської ради отримала отримала сертифікат на придбання власного житла.

Вікторія Марчук – майстер спорту міжнародного класу з паратхеквондо, найтитулованіша паратхеквондистка планети, успіхам якої присвячений окремий стенд в музеї світової столиці тхеквондо – південнокорейському Сеулі. Цьогоріч на Паралімпіаді-2020, де було вперше представлене тхеквондо, Вікторія Марчук посіла 5 місце.

При народженні через інвалідність від Вікторії відмовилися батьки. Дівчина виховувалась у будинку дитини, потім в інтернаті на Київщині. Під час навчання у Запоріжжі дівчина жила у гуртожитках, після випуску її звідти виселили. Всі ці роки у титулованої спортсменки гостро стоїть житлове питання. Останні роки вона мешкає на правах гостя у Вільнянську, в родині своєї подруги і щодня їздить на тренування до Запоріжжя.

Минулого року на сайті міської ради з’явилася петиція про виділення коштів на придбання житла для Вікторії Марчук. 10 вересня цього року депутати підтримали проект рішення про виділення 600 тисяч гривень на придбання житла для видатної спортсменки.

Сьогодні під час засідання міської ради Вікторія Марчук отримала сертифікат на придбання квартири.

«Я хочу сказати велике дякую. Моя мрія здійснилася. У мене було дві мрії: мати «золото» на Паралімпійським іграх та мати власне житло. Я дуже вдячна за цю можливість представляти Запоріжжя та Запорізьку область. Сподіваюся, що наступна Паралімпіада буде моя», – поділилася Вікторія Марчук, отримуючи сертифікат на придбання квартири.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *