В області визначено стоянки для великовагових автомобілів у спекотний період

В області визначено стоянки для великовагових автомобілів у спекотний період

У Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації нагадують, що з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування під час підвищення  температури повітря більше +28ºС вводиться в дію тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг та вулиць  на період підвищення температури  повітря у 2019 році» визначено завдання та заходи стосовно збереження автомобільних доріг загального користування на період підвищення температури  повітря.

Дотримання цих заходів перевізниками та водіями транспортних засобів буде контролюватися співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області та Управління патрульної поліції в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції у Запорізькій області.

Стоянки відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування Запорізької області — за посиланням.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Перелік місць для відстою великовагових транспортних засобів на період дії
обмеження руху на автодорогах загального користування
Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *