В 2014-му виправдовували напади на «регіоналів», тепер маємо напади активістів, — головреди запорізьких ЗМІ про радикалізацію політичної боротьби

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«У 2014-му ми толерували, як патріотичні активісти обливали своїх противників зеленкою, як голову Запорізької обласної ради, «регіонала» Павла Матвієнка кидали в сміттєвий бак… Я теж такі дії виправдовував. Але за ці роки сформувалася група людей – активістів чи псевдоактивістів, які звикли діяти лише такими методами. Але тепер вони атакують не прибічників «руского міра», а політичних опонентів», – таку думку висловив головред запорізького інтернет-видання «Время новостей» Костянтин Кулаков під час першої зустрічі Запорізького Медіаклубу, що була присвячена початку передвиборчої кампанії, повідомляє кореспондент «Громади Запоріжжя».

«Тож раніше зеленка та яйця використовувались проти прихильників «руского мира», а зараз – проти політичних опонентів. Іноді – зеленка, а іноді, як у випадку з Гандзюк, щось пострашніше. Повинна бути межа, через яку не можна переступати», — додає журналіст.

Його колега, головний редактор видання «Акцент» Олександр Чубукін також вважає, що небезпека радикалізації суспільства і зокрема політичної боротьби існує: «Брати участь у мітингах, у зустрічах з кандидатами – може бути небезпечним. Це не дає можливості людям в повній мірі демократично визначитися з тим, кого вони підтримують. Мені здається, в найближчий тиждень-два стане зрозуміло, чи треба чекати радикалізації виборчого процесу».

Читайте также:

1 комментарий

  1. 13 февраля, 2019

    […] керівниця агенції MLS Group Надія Кузмичова під час першої дискусії Запорізького Медіаклубу, що відбулася 11 […]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *