У Запоріжжі розповіли, хто має забезпечити чесність проведення виборів

Результати виборів залежать від роботи правоохоронних органів не тільки у день волевиявлення, а й у п’ять днів до дня голосування. Це вирішить чи будуть результати волевиявлення визнані світовим співтовариством та громадянами України.

Про це на прес-конференції «Головні загрози демократичним виборам в Україні» заявив експерт ГО «Український Центр суспільного розвитку» Євген Кузик.

Мова йде не тільки про забезпечення порядку, а й про невтручання силовиками у процес волевиявлення

«Не визнання виборів може призвести до серйозних наслідків: як внутрішньополітичних так і міжнародних. Наразі можна спостерігати політичну поляризацію суспільства через ЗМІ та організацій, зокрема парамілітарних», – Зазначив Євген Кузик.

«Крім того є заява міністра МВС Арсена Авакова про те, що він є «арбітром» виборів, оскільки його політична сила не має кандидатів на посаду президента. Однак арбітр може бути тільки у випадку конфлікту двох сторін – вибори не передбачають арбітражу. Має бути дотриманий закон України. Монополію на забезпечення чесних, демократичних виборів має ЦВК та спостерігачі і претендувати на неї не може навіть міністр МВС», – додає він.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *