У Запоріжжі поліція звільнила 100 людей з «реабілітаційного центру»

У Запоріжжі правоохоронці звільнили 100 алко- і наркозалежних людей з різних міст України, яких силоміць утримувала релігійна організація, розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко. Повідомляє «BBC Україна».

За його словами, людей утримували в незаконному «центрі реабілітації» — спеціально обладнаних будинках з ґратами на вікнах.

Людей виявили в середу під час обшуків за п’ятьма адресами, розповів пан Луценко на брифінгу в прокуратурі Запорізької області.

«Насправді, лікуванням «пацієнтів» ніхто не займався, їх незаконно позбавляли волі із застосуванням психологічного та фізичного насильства», — цитує генпрокурора агенція «Інтерфакс».

У більшості випадків ініціаторами «лікування» ставали родичі, які платили за утримання в центрі від 2500 грн до 3500 грн на місяць, повідомила прес-служба ГУ Нацполіції Запорізької області у Facebook.

рейд

Зараз звільнені люди дають свідчення, на їхньому тілі виявили сліди побоїв, додав генпрокурор.

У поліції повідомили, що у вчиненні цього злочину підозрюють чотирьох людей, які створили центр «реабілітації», але він не мав необхідних документів і медпрацівників.

Справу порушили за статтями про незаконне позбавлення волі та катування.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *