Стали відомі прізвище та посада чиновника, який вимагав мільйонний хабар від театру

Стало відомо прізвище чиновника Міністерства культури, затриманого у Запоріжжі під час отримання хабара сумою 60 тисяч гривень.

Хабарника з Міністерства культури звати Юрій Малюкін. Зараз він перебуває під слідством.

«Чиновник, який отримав хабар від директора підприємства «Кінний театр», займає посаду головного спеціаліста відділу капітальних інвестицій та майна управління економічного розвитку та фінансів Міністерства культури України», – повідомило джерело ІНФОРМАТОРа у військовій прокуратурі.

Малюкін Юрій Вікторович, фото з сайту НАН України.

За словами інсайдера, Малюкін спочатку погрожував перевіркою підпримства та Національного заповідника «Хортиця», а потім запропонував за неправомірну винагороду не проводити перевірку комерційного товариства і не вносити в документи інформацію про перевірку порушень законодавства про використання землі заповідника.

Відзначимо, що Юрій Малюкін є членом Національної Академії Наук та має наукове звання професора.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав про те, що у Запоріжжі затримали чиновника Міністерства культури, який вимагав мільйонний хабар від «Кінного театру» на території національного заповідника «Хортиця». Спочатку високопосадовець хотів отримати мільйон гривень, згодом погодився на меншу суму. Його затримали при передачі грошей.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *