Смешко: Путін буде робити все, щоб конфедеративним устроєм зупинити Україну

Після президентських виборів в Україні президент РФ Володимир Путін продовжить ведення своєї імперської політики, сказав кандидат у Президенти України Ігор Смешко.

Президент РФ Володимир Путін робитиме все, щоб зупинити Україну на шляху до ЄС. Таку думку 8 березня у програмі «Великий вечір» на телеканалі NewsОnе висловив перший військовий аташе незалежної України у США і Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у президенти України Ігор Смешко.

«Після президентських виборів в Україні Путін залишиться самим собою. Він вважає, що велич Росії залежить від того, чи буде вона контролювати Європу. Згадайте засекречені розмови [екс-президента РФ Бориса] Єльцина, який ще грався в демократію з [екс-президентом США Біллом] Клінтоном, де він сказав: «Віддайте нам Європу, навіщо вона вам потрібна?». Після виборів Путін буде продовжувати свою імперську політику, і він піде настільки далеко, наскільки йому це дозволять. Він буде робити все, щоб конфедеративним устроєм зупинити Україну і не дати їй повернутися до європейської спільноти, до якої вона належить», – сказав Смешко.

Він підкреслив, що Україна має будувати свою політику.

«Наша політика повинна будуватися на Конституції, законах і на історичному розумінні. Це Росії важко зрозуміти Європа вона чи Азія. Ми – у центрі Європи. У нас немає таких питань. Ми повинні повертатися у свій дім, свою сім’ю. Але для цього потрібні міцні «мускули» – економка, військова і дипломатична складові. Але як ви думаєте, чи будуть європейські країни вважати нас достойними партнерами, бачачи, що в нас відбувається з корупцією чи скандали з політичними призначеннями. А Путін весь час говорить: «Вони не здатні створити державу, ви подивіться, хто там». За моїми даними, Путін перервав відносини з президентом України. Усе це свідчить про дуже загрозливі тенденції», – додав Смешко.

 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *