Розпочала роботу 28 позачергова сесія Запорізької обласної ради

Розпочала роботу 28 позачергова сесія Запорізької обласної ради

Сьогодні, 14 березня, розпочала свою роботу 28 позачергова сесія обласної ради. На порядок денний винесено  47 питань.

У засіданні беруть участь голова облради Григорій Самардак, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Левова частка питань  стосується бюджетних змін та доповнень до діючих обласних програм. Зокрема, депутати розглянуть  питання «Про внесення змін та доповнень до регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2020 року»; «Про внесення змін до регіональної цільової програми “Питна вода Запорізької області” на 2012 — 2020 роки»; «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку охорони здоров’я Запорізької області на 2018-2022 роки», «Про внесення змін та доповнень до Програми з підвищення рівня енергоефективності Запорізької області на 2016-2020 роки» тощо.

Також будуть представлені обласні програми, які планується реалізувати з 2019 року.

Загалом коригування бюджету 2019 дозволить спрямувати додаткові кошти на реалізацію пріоритетних галузевих програм та інфраструктурних проектів регіону. 

Крім цього, планується затвердити проект Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *