Понад 8 тисяч мешканців області отримали адресну грошову допомогу з початку року | Запорiзька обласна рада

Офіційна інформація була надана Департаментом соціального захисту населення Запорізької ОДА, головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію обласної програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки. Так, станом на 31.07.2019 року для виплати адресної грошової допомоги з депутатського фонду 8800 особам з обласного бюджету було спрямовано 14,9 млн.грн. (59% від річного обсягу асигнувань).

Реєстрація бюджетних фінансових зобов’язань та перерахування адресної грошової допомоги здійснювалося у межах бюджетних призначень відповідно до помісячного розпису асигнувань.

Крім цього, станом на 31.07.2019 року відділом надання адресної допомоги КУ «Комп’ютерний інформаційно-обчислювальний центр» Запорізької обласної ради опрацьовано 1172 висновки депутатів обласної ради з відповідними пакетами документів заявників, які отримані до 29.07.2019 року для реєстрації бюджетних фінансових зобов’язань на суму 2,0 млн.грн. у межах асигнувань, передбачених на серпень.

Виплата грошової допомоги за документами, отриманими після 29.07.2019 року буде здійснена у вересні в межах асигнувань, передбачених на вересень, — повідомляють в Департаменті соціального захисту населення Запорізької ОДА.

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *