Під час пожежі в Запорізькій інфекційної лікарні загинув колишній командир військової частини Нацгвардії

Об этом сообщает «Первый Запорожский».

 

Під час пожежі у Запорізькій обласній інфекційній лікарні загинув ветеран Внутрішніх військ МВС України, полковник у відставці Захаров Олександр Семенович.

Про це повідомляють у Міністерстві по справам ветеранів України.

Колишньому командирові військової частини 3026, голові ради секції ветеранів ВВ і НГУ, легендою Запорозького полку в жовтні 2021 виповнилося б 70 років.

Як пише «Індустріалка», в останні роки Олександр Захаров вів активну громадську діяльність – брав участь в акціях протестів ветеранів силових структур, які домагалися перерахунку так званих «військових пенсій», збирав ветеранів на День частини. А також приходив на прийняття військової присяги молодим поповненням частини 3026, виступав там з промовами.

За інформацією журналістів, військовослужбовець на пенсії лікувався в інфекційній лікарні вже два тижні, лежав під апаратом ШВЛ.

Нагадаємо, у реанімаційному боксі COVID-відділення загинуло троє пацієнтів та анестезіолог. Їм було 91, 76 та 64 роки, лікарю – 26. Всі хворі перебували під апаратами ШВЛ. Смерть наступила від шоку, викликаного термічними опіками. Ще двох постраждалих з опіками і отруєнням продуктами горіння були доставлені в медустанови. В облдержадміністрації вже вирішили виділити з резервного фонду допомогу сім’ям загиблих – по 50 тисяч гривень.

У Запоріжжі вже затримали першого підозрюваного у пожежі в обласній інфекцій лікарні – відповідального за протипожежну безпеку медзакладу.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Степанов приїхав до Запоріжжя і побував на місці пожежі в інфекційній лікарні.

Генпрокуратура вже розпочала розслідування причини пожежі. Сьогодні в Запорізькій облдержадміністрації відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому вже озвучили попередні причини загоряння в медустанові.

Як вже писав «Перший Запорізький, голова області Олександр Старух доручив створяти комісію для розслідування пожежі в обласній інфекційній лікарні. Найближчим часом всі лікарні області, що приймають хворих на COVID-19, будуть перевірені на предмет пожежної безпеки.

Президент Зеленский відреагував на пожежу у Запорізькій обласній інфекційній лікарні і висловив слова співчуття.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *