“Під час обрання голови облради правоохоронці захищали «тітушок»” – депутат

 

Голова фракції “ЄС” в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко у ефірі на телеканалі «Прямий» в деталях розповів, як вчора узурповували владу в області. Він зазначив, що під час незаконних виборів, правоохоронці встали на бік порушників та «тітушок».

Ігор Артюшенко каже, що учора під час чергових спроб обрати голову облради фракції партій «Слуга народу» «Опозиційний блок» «Єднання» та «Батьківщина» прийшли до облради, але не реєструвалися, щоб не можливо було продовжити перерване у п’ятницю засідання.

Після зриву офіційної сесії вищезазначені депутати покинули залу.

«Депутати разом з Віталієм Боговіним вийшли з сесійної зали та пішли в 300 кабінет облради. Це фактично кабінет, де проводить зустрічі голова ЗОДа. Вони оточили себе «тітушками», а потім ще правоохоронцями, начебто, щоб не допустити бійки. Інших, майже 40 депутатів, просто не пускали до зали» – зазначив Ігор Артюшенко.

Депутат підкреслив, що такі дії – це порушення 351 статті  КК України, адже народні обранці буквально не мали можливості голосувати. Всі ці події тривали більше 4-х годин, опісля усамітнення в 300 кабінеті, було зроблено заяву, що депутати проголосували за нового голову облради.

«Після цього, було оголошено, що у цій 300-й залі, без відеофіксації, без фактично, таємного голосування та представників преси і громадськості відбулось обрання В. Боговіна головою облради. За весь період Запорізької обласної ради та, напевно, за період Незалежності України – це кричущий випадок, раніше подібного не було. Останній раз «тітушок» ми бачили у 2014 році, а сьогодні голова Обладміністрації прикривається цими людьми і не дає працювати раді», – висловився в ефірі Ігор Артюшенко.

Депутат також зазначив, що не всі депутати, серед тих, які були в приміщенні 300 кабінету бажали голосувати за В. Боговіна.

«Зазначу, що вже двоє депутатів, які були всередині 300 кабінету заявили, що на них зчинявся тик. Коли вони ставили позначки в бюлетенях проти кандидатури пана Боговіна, їх забирали та змінювали до тих пір поки людина не голосувала ЗА», – підкреслив народний обранець.

Голова фракції зазначив, що «ЄС» буде оскаржувати ці дії в суді. Передусім, через те, що події, які відбулись в стінах обласної ради не можна називати виборами.

Читайте також: Депутат облради Запоріжжя подає заяву до поліції щодо беззаконня та хаосу, які відбувалися під час сесії.

 

 

Источник

Читайте также:

1 комментарий

  1. 19 декабря, 2020

    […] Будь-які спроби депутатів ОПЗЖ потрапити до тої зали зустрічали агресивний опір під «представників ветеранських організацій», як…. […]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *