Перевірки промислових майданчиків металургійних підприємств виявляють порушення в роботі

 

Перевірки промислових майданчиків металургійних підприємств виявляють порушення в роботіПеревірки промислових майданчиків металургійних підприємств виявляють порушення в роботі

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Антонова відбулося засідання обласної комісії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом.

Учасники засідання розглянули результати обстежень обласною робочою групою з контролю за господарською діяльністю, пов’язаною з металобрухтом, та складання актів обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів, промислових майданчиків спеціалізованих підприємств  ТОВ «Метінпром», ТОВ «Запоріжметбрухт», ТОВ «Пром Поставка» та ТОВ «Компанія «Промснаб».

Після обстеження промислових майданчиків підприємств ТОВ «Запоріжметбрухт», ТОВ «Пром Поставка» та ТОВ «Компанія «Промснаб» зауваження у членів комісії відсутні.

Окрім цього, обласною робочою групою було проведено повторне обстеження промислового майданчика підприємства ТОВ «Метінпром». У ході обстеження встановлено, що на території промислового майданчика знаходиться кабельно-провідникова продукція невідомого походження, акти приймання  продукції відсутні.

Крім цього, за результатами перевірки вирішено виключити ТОВ «Колор Мет» (Вільнянський р-н., с. Дружелюбівка) з переліку підприємств, які отримали акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт» та можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом, у зв’язку з  припиненням господарської діяльності підприємства. Доручено підготувати лист до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області стосовно перевірки ТОВ «ЗапоріжСпецСплав» (м. Запоріжжя, вул. Миколи Краснова, 10-А) та промислових майданчиків за адресами м. Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 63, пров.Прохолодний, 22, вул. Істоміна, 37, м. Запоріжжя, вул. Пархоменка, 18, (гаражний кооператив) щодо можливої незаконної діяльності.

Члени комісії також погодили план проведення обласною робочою групою з контролю за господарською діяльністю, пов’язаною з металобрухтом, та складання актів обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів моніторингу діяльності спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на 2019 рік.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *