Орєшкін вчергове замовив юридичні послуги своїй колишній підлеглій

Про це повідомляють «Наші гроші».

КП “Центр управління інформаційними технологіями” 11 січня уклало договір з АО Афіна з надання юридичних та консультаційних послуг вартістю 1,8 млн гривень. Про це вказується на сайті електронних закупівель “Прозорро“.

Ціна послуг вказана без урахування ПДВ. Сума знижки компанії по відношенню до очікуваної вартості предмета закупівлі становить 7%. Початково більшу знижку на аукціоні запропонувала інша компанія – ТОВ “Безпека життєдіяльності” – на 14% нижче очікуваної вартості – однак Замовник відхилив її після аукціону, оскільки компанія протягом 24 годин не усунула невідповідності у своїй ТП – не всі працівники у довідці мали обов’язковий юридичний стаж не менше 5 років.

Також на тендер подавалася адвокат Ковальська Яна Миколаївна. Вона ж виступила спаринг-партнером “Афіни” під час попереднього тендеру від КП “ЦУІТ” у 2019 році. На цей час, Ковальська брала участь лише в цих двох тендерах від “ЦУІТ”.

Згідно з договором, протягом 2021 року Адвокатське об’єднання буде надавати комунальному підприємству такі послуги:

  • юридичне консультування щодо взаємодії з органами місцевого самоврядування,сфери доступу до публічної інформації та звернення громадян, сфери захисту персональних даних, з кадрових питань, а також щодо внутрішнього документообігу Замовника;
  • юридичне представництво Замовника (зокрема, у судових органах);
  • ведення договірної роботи;
  • супроводження ведення закупівельної діяльності.

Згідно з додатковою угодою до договору, щомісячна вартість послуг АО Афіна коштуватиме 150,75 тис грн.

АО “Афіна” було зареєстроване у кінці березня 2019 року, а вже у квітні отримало перший підряд від цього Замовника. Сукупно з квітня 2019 року Центр управління інформаційними технологіями уклав з Об’єднанням договорів на надання юридичних послуг на 3,88 млн гривень. Кінцевими бенефіціарними власниками АО є Юлія Оксещенко та Олена Попова. При цьому у 2019 році з комунального підприємства звільнилася Світлана Біляєва – начальниця відділу постачання ЦУІТ, яка невдовзі стала фахівцем з публічних закупівель АО “Афіна”. Її у документах компанії вказують як працівника із досвідом проведення публічних закупівель.

Нагадаємо, на минулорічний тендер документи для нього зі сторони замовника готували саме на комп’ютері Юлії Оксещенко. І саме  АО “Афіна” тоді перемогло.

Очолює КП “Центр управління інформаційними технологіями” з 2016 року Юрій Орєшкін, депутат міськради від “Опозиційного блоку” у 2015-2020 роках, який раніше працював начальником управління інфраструктурних систем “Запоріжсталі”.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *