Оперативна інформація щодо розповсюдження COVID-19

В Україні загальна кількість інфікованих на COVID-19 досягла показника – 34 063 випадки, з них 15 447 пацієтів вже одужали, 966 померли. Протягом останньої доби зафіксовано 829 нових випадків захворювання.

Усього захворювання підтверджено у 2506 дітей та 5716 медиків. Госпіталізації потребували 9585 осіб, підключення до апарату ШВЛ — 338 пацієнтів. 24 478 хворий перебував на амбулаторному лікуванні. Серед одужавших 3445 медпрацівників.

За останню добу в області зареєстровано 3 нових випадки захворювання на COVID-19 (м.Запоріжжя – 2, Гуляйпільський район — 1). Одужало за добу 9 хворих, летальних випадків не зареєстровано. Загальна кількість інфікованих – 541 особа, одужало 375 хворих, зареєстровано 16 летальних випадків, продовжує лікуватись 149 хворих, із яких 38 – в стаціонарах, 111 – на дому в режимі самоізоляції під наглядом лікарів.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Запорізькій ОЛЦ МОЗ України» цілодобово здійснюються лабораторні дослідження на COVID-19 методом ПЛР та ІФА.

По всіх випадках захворювання на COVID-19 проводяться епідеміологічні розслідування та всі передбачені протиепідемічні та дезінфекційні заходи.

Проведений комплекс протиепідемічних та карантинних заходів у ЗНВК «Гармонія плюс» в Хортицькому районі та ЗНВК №63 в Шевченківському р-ні м. Запоріжжя, де були зареєстровані випадки захворювання на COVID-19 у помічників вихователів (по 1 випадку).

У ЗНВК «Гармонія плюс» карантин закінчений – усі діти та персонал (47 осіб) обстежені, медичне спостереження за контактними особами та режим самоізоляції закінчені, нових випадків захворювання не виявлено. В найближчий час ЗНВК відновить свою роботу.

У ЗНВК №63 карантин продовжується. На даний момент тривають лабораторні обстеження персоналу та дітей (всього 56 осіб), нових випадків не виявлено. Після закінчення 14-денного медичного спостереження за контактними особами, у випадку відсутності нових випадків та отримання негативних результатів лабораторного обстеження, заклад відновить свою роботу.

Нагадуємо, що на фоні послаблення карантинних заходів єдиним засобом профілактики є дотримання маскового режиму, соціальної дистанції та гігієни рук.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція — найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Більше інформації – у відео

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради


Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *