Оновлені Генеральні плани схвалено ще для трьох населених пунктів Запорізької області

Оновлені Генеральні плани схвалено ще для трьох населених пунктів Запорізької областіОновлені Генеральні плани схвалено ще для трьох населених пунктів Запорізької областіОновлені Генеральні плани схвалено ще для трьох населених пунктів Запорізької областіОновлені Генеральні плани схвалено ще для трьох населених пунктів Запорізької областіОновлені Генеральні плани схвалено ще для трьох населених пунктів Запорізької областіОновлені Генеральні плани схвалено ще для трьох населених пунктів Запорізької області

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради. У його роботі взяла участь керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

На засіданні було розглянуто три проекти містобудівної документації.

Рішеннями проекту містобудівної документації «Генеральний план селища Нельгівка Приморського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та «План зонування селища Нельгівка Приморського району Запорізької області» (у складі Генерального плану)»  забезпечується можливість в разі пожвавлення діяльності транспортної інфраструктури розвитку основних видів економічної діяльності населеного пункту. Зокрема, передбачається обслуговування залізниці та залізничної станції, а також інших логістичних об’єктів. Це дозволить активізувати розвиток населеного пункту. Безпосередня близькість до об’єктів транспортної інфраструктури, що зв’язують населений пункт з промисловими містами та курортними територіями, дає можливість підвищити інвестиційну привабливість території. Також забезпечена можливість розвитку сільського господарства, в тому числі особистих селянських господарств.

Під час проектування містобудівної документації «Генеральний план с. Юрківка Оріхівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та «План зонування с. Юрківка Оріхівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану)» були враховані потреби об’єднаної громади. Розробники доцільно виділили потужні вузли сільськогосподарського виробництва, які будуть спроможні забезпечити всю громаду продуктами харчування та місцями прикладання праці. Всю сільськогосподарську промисловість запроектували на різних ділянках в проектних межах з західної та південно-західної сторони. На цих територіях запропонували побудувати ферми молочного та м’ясного напрямку. Для обслуговування ферм та вивезення продукції виділена територія для відстою великовантажного транспорту.

 «Генеральний план смт Приазовське Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області (у складі Генеральний плану)» розроблений з метою визначення оптимальних параметрів подальшого розвитку селища на наступні 15-20 років. На даний час територія смт Приазовське обмежена вільними від забудови землями сільськогосподарського призначення, територіями зелених насаджень. Впорядкування та приєднання територій з визначенням їх функціонального призначення, розвиток та реконструкція центральної частини надасть можливість поліпшити соціальну інфраструктуру, зробити територію населеного пункту більш привабливою та якісною для інвестування та проживання.

Усі проекти містобудівної документації схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку.

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *