Обласна влада роз’яснює василівцям переваги добровільного об’єднання громад

Обласна влада роз’яснює василівцям переваги добровільного об’єднання громад

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко провела робочу нараду щодо добровільного об’єднання територіальних громад Василівського району.

У нараді взяли участь представники Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, депутати Запорізької обласної ради, керівники органів місцевого самоврядування Василівського району.

Учасники заходу  обговорили процедурні питання та перспективи об’єднання територіальних громад району, кожен мав можливість висловити свою думку та пропозиції.

Зінаїда Бойко роз’яснила представникам місцевих рад переваги добровільного об’єднання та висловила сподівання, що найближчим часом ситуація у Василівському районі зміниться, зокрема, будуть створені потужні спроможні об’єднані територіальні громади.

– Об’єднання громад, перш за все, відбувається для покращення життя населення цих же громад. Громади, що об’єдналися, ефективно користуються наданими їм повноваженнями, розвивають свої території. Маємо розуміння, що етап добровільного об’єднання наближається до завершення. Тому часу для роздумів щодо форматів об’єднання не залишилося. Треба діяти та об’єднуватись, – підкреслила Зінаїда Бойко.

За інформацією Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, перспективним планом формування територій громад Запорізької області у Василівському районі передбачено створення п’яти об’єднаних територіальних громад. А саме: Василівської міської, Дніпрорудненської міської, Підгірненської сільської, Степногірської селищної та Малобілозерської сільської територіальних громад. Водночас у районі об’єднання громад відбувається доволі повільно. Наразі створено лише одну Підгірненську сільську об’єднану територіальну громаду, до складу якої увійшли Підгірненська та Широківська сільські ради.

 

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *