На Запоріжжі пропонують заборонити «Опоблок»

Проект рішення щодо «Про заборону діяльності Політичної партії «Опозиційний блок» на території Запорізької області» вніс депутат від Укропу Ярослав Гришин

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сайт Запорізької обласної ради.

Проектом пропонується заборонити на території Запорізької області діяльність Політичної партії «Опозиційний блок», рекомендувати депутатам облради від «Опоблоку» скласти депутатські повноваження, а решті обранців не призначати на керівні посади представників Політичної партії «Опозиційний блок».

Необхідність заборонити діяльність «Опоблоку» на території Запорізької області депутат обґрунтовує тим, що ця діяльність спрямована на розпалювання ворожнечі між українцями. До того ж «Опозиційний блок» в Запорізькій області повністю фінансується комбінатом «Запоріжсталь», який, в свою чергу, на 50 % належить російським інвесторам.

«Таким чином, можна дійти до беззаперечного висновку, що й Політична партія «Опозиційний блок» на 50 % фінансується за рахунок коштів Російської Федерації. Цей факт є обурливий в умовах війни на сході України, де від російських найманців гинуть справжні патріоти нашої країни», — зазначив депутат.

Нагадаємо, у травні цього року Чернівецька міськрада ухвалила рішення заборонити діяльність партії «Опозиційний блок», а також провести люстрацію всіх колишніх «регіоналів» та міського голови Олексія Каспрука.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *