На Запоріжжі під час спільного рейду правоохоронці перевірили близько 120 іноземців

Працівники правоохоронних органів Запорізької області на території Кам’янсько-Дніпровського району провели спільний рейд по виявленню порушників міграційного законодавства України. В результаті проведених заходів виявлено 3 порушників.

На Запоріжжі під час спільного рейду правоохоронці перевірили близько 120 іноземців31 травня працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Запорізькій області спільно з співробітниками Управління Державної міграційної служби в Запорізькій області, міжрайонного оперативно-розшукового підрозділу з місцем дислокації в м.Бердянськ Державної прикордонної служби, із залученням батальйону поліції особливого призначення, провели спільний рейд щодо виявлення іноземних громадян, які перебувають на території нашої держави або працевлаштовані з порушенням законодавства.

На Запоріжжі під час спільного рейду правоохоронці перевірили близько 120 іноземців

На Запоріжжі під час спільного рейду правоохоронці перевірили близько 120 іноземців

Так, на ринку в Кам’янсько-Дніпровському районі правоохоронці перевірили близько 120 іноземців. В результаті виявлено 3 порушників законодавства. Громадянин Азербайджану з 2018 року незаконно перебував на території України. На іноземного громадянина  складений адміністративний протокол за ч.1 ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та прийнято рішення про його примусове повернення з України із забороною в’їзду на 3 роки.

На ще двох громадян Грузії, які порушили міграційне законодавство, складено адміністративні протоколи за ознаками ст.204 (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На всій території України з 16 березня по 31 травня проводились профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». В результаті проведених заходів правоохоронцями виявлено 573 порушення адміністративного законодавства, скоєних іноземцями та накладено штрафі на загальну суму 43 520 гривень. Крім того, до суду скеровано 171 кримінальне правопорушення, скоєне іноземцями.

Нагадаємо, що працівники Управління карного розшуку та Слідчого управління встановили осіб, причетних до незаконного збуту зброї та боєприпасів через мережу Інтернет.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *