Молодих запоріжців запрошують до Команди Віталія Кличка

Молодих мешканців Запоріжжя та Запорізької області, які хочуть проявити себе в громадському або політичному житті, запрошують приєднуватися до команди Віталія Кличка — молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка».

УДАР — сучасна, патріотична, проєвропейська  політична сила. Команда Віталія Кличка була однією з важливих частин опозиції до Віктора Януковича, відстоювала проукраїнські цінності на Євромайдані, з 2014 року успішно розвиває місто Київ.

Ці успіхи високо оцінили кияни: на осінніх місцевих виборах Віталій Кличко вже у першому турі здобув підтримку більш ніж 50% мешканців столиці (найближчий конкурент отримав менше 10% голосів). Перед виборами до команди Віталія Кличка приєднався ще один легендарний українець — Олександр Шовковський, ексфутболіст київського «Динамо» та тренер збірної України. А з перемогою на виборах Віталія Кличка вітав «Термінатор» Арнольд Шварценеггер.

Тепер цінності та успіх Команди Віталія Кличка можна і необхідно поширити в масштабах всієї країни.

Якщо Ви — молода, амбітна, креативна людина, яка поділяє демократичні цінності та хоче спробувати себе в громадському або політичному житті, Ви можете долучитись до команди УДАРу в Запорізькій області, заповнивши анкету нижче:

Читайте также:

1 комментарий

  1. 15 января, 2021

    […] Читайте также: Молодих запоріжців запрошують до Команди Віталія Клич… […]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *