«Місто для людей Запоріжжя», «Мрія», «Запоріжремсервіс» – нові управителі багатоповерхівок

Першого вересня, на позачерговому засіданні виконавчий комітет Запорізької міської ради прийняв рішення про призначення управителів багатоквартирних будинків Запоріжжя. Про це повідомляється на сайті міської влади, передає «Hromadske-zp.tv».

В конкурсі взяли участь чотири компанії, серед яких було КП «Наше місто». Тарифи цього КП виявилися найвищими. Після проведених підрахунків, з урахуванням всіх вимог до утримання житлового фонду, середній тариф по місту міг скласти 26 гривень за квадратний метр на місяць. Тому КП не перемогло у жодному лоті.

В результаті переможцями стали три підприємства. Це керуючі компанії «Мрія», «Місто для людей Запорожья», комунальне підприємство «Запорожремсервіс». А середній тариф по місту становитиме від 4 до 6,30 гривень за квадратний метр.

В результаті по першій групі будинків (Шевченківський район і Космічний мікрорайон) переможцем стала «Керуюча компанія «Мрія», по другий (Олександрівський район і Південний мікрорайон) і четвертої (Хортицький район і правобережна частина Дніпровського району) – «Місто для людей Запоріжжя», по третій (Вознесенівський, Заводський райони, лівобережна частина Дніпровського району) – комунальне підприємство «Запорожремсервіс».

Члени виконавчого комітету Запорізької міської ради підтримали проект рішення про призначення управителів багатоквартирних будинків. Після цього будуть розроблені і підписані договори з переможцями. Керуючі компанії почнуть надавати свої послуги з 1 листопада. А це означає, що підготовку до опалювального сезону місто візьме на себе.

Нагадаємо, що члени чотирьох фракцій у міській раді протестували проти умов конкурсу. Вони кажуть, що конкурс виписан таким чином щоб розділити місто між «запоріжсталівськими» і «моторсічевськими».

20 серпня відбулось засідання комісії по визначенню компаній-управителів, на яке прийшли депутати від протестуючих фракцій. Вони просили перенести засідання комісії доки умови конкурсу не будуть узгоджені. Засідання перенесли, проте, через три години, коли всі депутати вже пішли, поновили знову.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *