МАНівці захистили свої дослідження на конкурсі обласного рівня

МАНівці захистили свої дослідження на конкурсі обласного рівняМАНівці захистили свої дослідження на конкурсі обласного рівняМАНівці захистили свої дослідження на конкурсі обласного рівняМАНівці захистили свої дослідження на конкурсі обласного рівня

Юні науковці Запоріжжя й області взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018/2019 навчальних роках. Захист робіт відбувся на базі Запорізького національного університету, де зібралися понад 500 старшокласників.

Традиційно захід розпочався з пленарних засідань, після чого робота продовжилася в секціях. Так, на засіданні секції з правознавства власні розробки на огляд конкурсної комісії представив 21 учень. Учасники обрали для розгляду теми, які стосуються правових основ фріланс-діяльності, міжнародно-правового та національно-правового використання Керченської протоки, впровадження штучного інтелекту у правничі спеціальності тощо.

На секціях із математичної галузі дослідження стосувалися статистики в біології, моделювання проходження світлового пучка через скляну призму, криптології. Серед робіт у медійній галузі дослідники обрали  питання щодо ролі блогів, мемів, шкільних сайтів, соціальної реклами, фотожурналістики та ілюстрування в сучасній медіапрактиці.

Свої наукові роботи у відділенні хімії та біології захистили 16 учасників конкурсу. Наприклад, цього року роботи стосувалися визначення біологічно активних речовин у берези та конвалії, пошуку нових біологічно активних речовин серед похідних хіноліну, визначення важких металів у ґрунтах.

Варто зазначити, що переважна кількість конкурсних робіт, представлених на засіданнях секцій МАН, отримала схвальні відгуки з боку керівників секцій – науковців Запорізького національного університету. Члени журі відзначили наукову новизну, креативний підхід до робіт, високий рівень опрацювання матеріалу, програмну реалізацію. Тож запорізькі школярі гідно представлять нашу область на всеукраїнському рівні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *