Команда з Мелітополя гідно представила область на Всеукраїнських змаганнях «Здорова молодь – здорова нація»

Команда з Мелітополя гідно представила область на Всеукраїнських змаганнях «Здорова молодь – здорова нація»Команда з Мелітополя гідно представила область на Всеукраїнських змаганнях «Здорова молодь – здорова нація»Команда з Мелітополя гідно представила область на Всеукраїнських змаганнях «Здорова молодь – здорова нація»

Під гаслом «Здорова молодь – здорова нація»  на базі Центру олімпійських видів спорту «Прибережний», що розташований у смт Лазурне Херсонської області, відбувся фінал всеукраїнських масових заходів для молоді.

Організаторами фестивалю виступили Міністерство молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Змагання «Здорова молодь – здорова нація» проводяться щорічно з метою формування свідомого повсякденного ведення здорового способу життя, особливо серед молодого покоління, пропаганди фізичної культури, спорту і здорового способу життя та визначення переможця для участі у всеукраїнських змаганнях.

На спортивній базі Центру олімпійських видів спорту «Прибережний» точилася запекла боротьба серед 17 обласних команд, що стали переможцями етапів змагань у своєму регіоні. Запорізьку область представляла команда з м. Мелітополя, яка ще на початку травня виборола право представляти область на фінальному етапі змагань. Спортсмени-аматори змагалися з бамперболу, в естафеті «Великі перегони» та у квесті.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, переможцем стала команда  Волинської області, друге місце посіла команда Рівненської області, третє місце розподіли між командами Житомирської та Полтавської областей. Команда Запорізької області вийшла на п’яте місце.

Переможці заходу отримали кубок, медалі, грамоти, всі учасники отримали символічні подарунки від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *