Кінотеатр незмінно орендує проектори у підприємниці з депутатським бекграундом

Про це повідомляють «Наші гроші».

КЗ “Кіноконцертний зал ім. О.Довженка” 23 грудня замовив ФОП Сакварелідзе Весіле Сефергаліївна оренду обладнання вартістю 157 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Йдеться про оренду цифрового кінопроектору Barco DP2K, відеосерверу, випромінювачів, 3D окулярів, простішої моделі проектору Optoma HD27B, тощо.

Кіноконцертний зал щороку замовляє оренду цього обладнання Весіле Сакварелідзе і з 2017 року таких угод укладено на 739 тис. грн. Також у 2017 році послуги оренди замовляли ще й ТОВ “Корс-7” за 155 тис. грн. Останньою фірмою володіє Сакварелідзе (92%) разом з Євгенією Касьян.

Відомо, що кінотеатр орендував обладнання в “Корс-7” щонайменше з 2011 року. За чотири місяці до укладання тодішнього договору фірмою володіли  Олександр Музичук і Василь Полюсов – на той час депутати Запорізької міськради.

Іншого бізнесу Весіле Сакварелідзе не має. Водночас, Євгенія Касьян є директором фірми “Формула-2004”, половиною якої володіє Світалан Музичук – мати вищевказаного колишнього депутата Олександра Музичука. Також Касьян є співвласницею фірми “Продклас-АМ” разом з Іриною Музичук – вочевидь донькою Олександра Музичука.

Окрім цього, в останній закупівлі документи Весіле Сакварелідзе для участі в конкурсі з оренди обладнання підписувала уповноважена особа – Федякова Олена Андріївна. Особа з таким ПІБ ще в жовтні була директором ТОВ “Долина-7”, яким співволодіє Світлана Музичук.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *