Кам’янсько-Дніпровські освітяни купили комп’ютерне залізо у ФОПа з пулу тендерних змовників

Про це повідомляють «Наші гроші».

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради 20 грудня уклав угоду з ФОП Бондаренко Володимир Олександрович про поставку комп’ютерного обладнання вартістю 15,6 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Угоду було укладено без проведення конкурсних процедур.

Відтак, підприємець має поставити до кінця року два 24-дюймові монітори виробництва LG вартістю 3540 грн/од., процесор Intel Core i3 вартістю 3450 грн/од., материнську плату Asus Prime 1940 грн/од., оперативну пам’ять 8 gb DDR4 1050 грн/од., SSD-накопичувач 480 gb 2090 грн/од.

ФОП Бондаренко Володимир Олександрович на одній із закупівель конкурував з ФОП Щербакова Тетяна Миколаївна. Тендерна документація обох мала ідентичну пляму, а також подібні метадані.

Більш того, на ще декількох закупівлях можна побачити, що документи Щербакової та Бондаренка мають більше ідентичних плям.

 

Ідентичні цятки на документах

Загалом Володимир Бондаренко двічі конкурував з Тетяною Щербаковою, з якою вони були єдиними учасниками тільки в одному випадку: угоду вартістю 75,7 тис. грн отримав ФОП Бондаренко Володимир Олександрович.

Також Володимир Бондаренко п’ять разів конкурував з ФОП Вардугін Віктор Васильович. В останнього документація містить ідентичну пляму, як і документи Володимира Бондаренка та Тетяни Щербакової, а також має схожі метадані. Віктор Вардугін та Володимир Бондаренко лише одного разу були єдиними учасниками закупівлі і зрештою угоду вартістю 64,2 тис. грн отримав останній.

ФОП Вардугін Віктор Васильович тричі конкурував на закупівлях з ФОП Політова Оксана Володимирівна. По-перше, прізвище та ініціали останньої утворюють логін електронної скриньки politova.ov@ukr.net , вказаної Володимиром Бондаренком на одній із закупівель у якості контактної. По-друге, її тендерна документація теж має ту саму пляму й метадані, що й документи Щербакової, Бондаренка та Вардугіна. Оксана Політова тричі конкурувала з Віктором Вардугіним, з яких у двох випадках вони були єдиними учасниками: дві угоди загальною вартістю 799,4 тис. грн отримала ФОП Політова Оксана Володимирівна.

Також Оксана Політова двічі конкурувала з Тетяною Щербаковою, з якою вони лише раз були єдиними учасниками закупівлі: угоду вартістю 113,1 тис. грн отримала теж Політова.

Варто зазначити, що Володимир Бондаренко, Віктор Вардугін, Оксана Політова та Тетяна Щербакова усі зареєстровані в Енергодарі.

 

Ідентичні цятки на всіх документих

 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *