Івану Аникійовичу Залужному виповнився 101 рік (ФОТО, ВІДЕО)

Ветеран відзначає свій День народження у колі близьких та рідних, і, попри поважний вік, почувається добре й надихає оточуючих бадьорим настроєм.

Привітав легендарного ветерана духовий оркестр військової частини 3033, зігравши відомі мелодії і традиційну музичну композицію «З Днем народження». А під пісню «Весна на Зарічній вулиці» Іван Аникійович навіть станцював вальс.

Висловити теплі слова пошани та привітання від імені громади всієї області в гості до давнього друга завітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль. Вони подякували Івану Аникійович за можливість отримати батьківську пораду та цінну підтримку.

— Іван Аникійович – легенда нашого краю, людина, на долю якої випало чимало випробувань, які лише загартували силу духу ветерана, його незламний оптимізм і жагу до життя, — переконаний Григорій Самардак. – Я багато років знайомий з Іваном Залужним і дуже вдячний йому за дружбу, батьківську пораду, можливість поспілкуватися й зарядитися його оптимізмом. Попри поважний вік, він залишається при гострому розумі, мудрому мисленні, а його досвід дозволяє бачити суспільно-політичну ситуацію неупереджено й виважено. Я щиро захоплююсь його життєвими принципами, — заявив Григорій Самардак.

В особистому спілкуванні він побажав ювіляру й надалі зберігати душевну рівновагу, міцного козацького здоров’я, підтримки близьких та повагу оточуючих та додав, що для українців Іван Аникійович – приклад для наслідування й гордість, взірець патріотизму й щирості.

Іван Аникійович Залужний, полковник у відставці, ветеран Другої світової війни, народився 10 травня 1918 року. Має чисельні бойові та трудові нагороди, більшу частину життя присвятив військовій службі, має розряд майстра спорту зі стрільби. Незадовго до вікового ювілею переніс операцію на серці, йому встановили кардіостимулятор. Також минулого року  ветеран отримав почесну нагороду від президента Петра Порошенка —    орден «За мужність» III ступеня.

Його онук – Іван Гутнік-Залужний, командир Запорізького взводу Національної гвардії України, героїчно загинув під час бойових дій під Донецьком.

Івану Аникійовичу Залужному виповнився 101 рік (ФОТО, ВІДЕО)

Івану Аникійовичу Залужному виповнився 101 рік (ФОТО, ВІДЕО)

Івану Аникійовичу Залужному виповнився 101 рік (ФОТО, ВІДЕО)

Івану Аникійовичу Залужному виповнився 101 рік (ФОТО, ВІДЕО)

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *