Громадам необхідно прискорити розроблення заявок на проекти розвитку інфраструктури

Громадам необхідно прискорити розроблення заявок на проекти розвитку інфраструктури

Під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулося засідання комісії з підготовки висновків щодо проектних заявок на проекти, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. У заході  також взяли участь фахівці структурних підрозділів облдержадміністрації та представники об’єднаних територіальних громад.

За результатами двох засідань 16 громад отримали схвальні висновки комісії облдержадміністрації на  29 проектних заявок на суму 37 млн 489 тис. 500 грн,  що становить близько 30% від загальної суми інфраструктурної субвенції для області. За рішенням комісії Водянській сільській об’єднаній територіальній громаді Кам’янсько-Дніпровського району проектні заявки на чотири проекти було повернуто на доопрацювання.

— Звертаюся до присутніх:  дуже пильно і ретельно, відповідально поставтеся до формування та подання заявок. Слід приділити особливу увагу якості оформлення документації. Також нагадую, що проектні заявки мають містити інформацію про проекти з урахуванням потреб різних соціальних груп, осіб з інвалідністю та з метою забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків. Наголошую, що проектні заявки мають бути надані до Мінрегіону до 3 липня, тож не зволікайте з підготовкою і наданням проектних заявок на всю суму субвенції, — наголосила Зінаїда Бойко.

Члени комісії розглянули 25 проектних заявок від шести об’єднаних територіальних громад на загальну суму 25 млн 163 тис. 800 грн.

Загалом у 2019 році бюджетна субвенція на розвиток об’єднаних територіальних громад складає 2,1 млрд грн, з них 132,7 млн грн  передбачено для 44 об’єднаних територіальних громад Запорізької області, з них вісім отримають субвенцію вперше.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *