Головного лікаря Інфекційної лікарні, в якій відбулась смертельна пожежа, відсторонили від роботи

Про це повідомляє «Форпост».

 

Сьогодні, 5 лютого, відбувся спільний брифінг голови ЗОДА Олександра Старуха, голови Облради Олени Жук, генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» Олександра Мироненка та керівника департаменту охорони здоров’я Олексія Кулинича, на якому обговорили співпрацю бізнесу і влади у відновленні відділення обласної інфекційної лікарні, що постраждала від пожежі.

В першу чергу голова області повідомив, що на час розслідування від роботи відсторонено головного лікаря інфекційної лікарні пана Шинкаренка. За його словами, це робиться не для того, щоб призначити когось іншого, і не для того, щоб зробити його винним, а для об’єктивності.

Постраждалі у пожежі: двоє в тяжкому стані, ще шестеро в помірно тяжкому.

Сьогодні, за словами голови області, очікують приїзд із Кропивницького батьків загиблої дівчини-лікаря. Питання щодо матеріальної допомоги – вирішується.

Стосовно лікарні, то її будуть оперативно відновлювати. За словами Олександра Старуха, киснева лінія на момент аварії ще не була до кінця збудована. Тож наразі її побудові та безпечності будуть приділяти ще більшу увагу.

Фінансовий бік питання на себе пообіцяли взяти комбінат “Запоріжсталь”.

Читайте також: В Запоріжжі стара тополя впала біля житлового будинку (ВІДЕО)

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *