Глузман: Щоб боротися з корупцією, потрібно саджати. Смешко це робитиме

Колишній політв’язень і дисидент, голова Асоціації психіатрів України Семен Глузман в інтерв’ю головному редакторові видання «ГОРДОН» Олесі Бацман сказав, що екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, кандидат у президенти України Ігор Смешко є людиною, яка «готова спиратися на здорові сили навколо себе». 

Колишній політв’язень і дисидент, голова Асоціації психіатрів України Семен Глузман в ефірі програми «БАЦМАН» головного редактора видання «ГОРДОН» Олесі Бацман на каналі «112 Україна» сказав, що на президенських виборах планує підтримати кандидата в президенти України, екс-начальника Головного управління військової розвідки Міноборони, колишнього голову Служби безпеки України генерал-полковника Ігоря Смешка.

«За кого я голосуватиму? Знаю, за кого не буду. Не голосуватиму за нинішнього президента. Це точно. Я боюся його, не хочу бачити президентом удруге. З усіх претендентів є один, якого я знаю декілька років і який мені видається абсолютно відповідним для цього крісла. Це Ігор Смешко. Чому? Річ не просто у Смешку, я кажу про особистість, яка, як мені здається, упоралася б. Одна з трагедій нашої країни – у нас зруйновані навіть ті зачатки правової держави, які колись робив [екс-президент України Леонід] Кучма зі своєю командою», – заявив він.

«Знаючи Смешка, я розумію: він за це візьметься. Це дуже важка праця, тому що розбещено всю поліцейську систему, всю судову систему, всю правову систему. Утім, є нормальні люди, з якими можна працювати. І не потрібно викликати якихось великих фахівців із зарубіжних країн, щоб вони відзначали: хто кращий, хто гірший. Ми самі можемо знайти. Ці люди є. У нашій країні дуже багато нормальних, професійно мислячих людей, готових допомагати своїй країні. Щоб боротися з корупцією, потрібно саджати. Не просто саджати, а порушувати кримінальні справи, доводити… Думаю, Ігор Петрович Смешко це розуміє і робитиме. Це неминуче і це потрібно. Хтось втече на своєму літачку, але не всі», – підкреслив він.

Ідеальний президент має не боятися взяти собі в радники людей, які розумніші й освіченіші від нього. Він має абсолютно не залежати від свого минулого, додав Глузман.

«Чому я вибираю саме Смешка з усіх кандидатів? Розумний, тверезо мислить, щиро ставиться до ситуації, що склалася, дуже переживає за неї. І готовий спиратися на здорові сили навколо себе. Він не може все знати: він не економіст, напевно, не найкращий юрист, може, ще чогось не знає. Але президент має збирати в Адміністрацію не рабів, які будуть його обслуговувати, заглядати в рот і говорити: «Остання промова була блискучою!». Там мають бути люди, які говоритимуть «ні», і президент має терпіти це», – зазначив він.

Вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *