Дороги регіону відкриті для руху автотранспорту

Дороги регіону відкриті для руху автотранспорту

Проїзд по автодорогах Запорізької області повністю забезпечено.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг Запорізької області, для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожні організації перебувають у черговому режимі. У будь-який момент до роботи готові приступити 32 одиниці спецтехніки та 41 робітник.

Крім цього, для оперативного реагування на можливі ускладнення погодних умов продовжується цілодобове чергування інженерно-технічних працівників.

Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть призвести до створення аварійних ситуацій.

Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані, а в разі гострої необхідності – збиратися в дорогу відповідально.

Дорожники області також звертаються до водіїв з проханням при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області негайно повідомити оператору диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *