Для гандболістів-випускників «ZTR» пролунав «останній свисток»

Для гандболістів-випускників «ZTR» пролунав «останній свисток» Для гандболістів-випускників «ZTR» пролунав «останній свисток» Для гандболістів-випускників «ZTR» пролунав «останній свисток» Для гандболістів-випускників «ZTR» пролунав «останній свисток» Для гандболістів-випускників «ZTR» пролунав «останній свисток»

У СДЮШОР «ZTR» сьогодні відзначили завершення навчального року. Випускники спортивної школи відсвяткували символічний «останній свисток».

Свято розпочалося з параду – стрункими рядами шикувалися вихованці школи різного віку, серед яких 16 випускників. Із завершенням важливого етапу життя їх вітали тренери, батьки, представники влади.

Від імені обласної влади спортсменів-випускників СДЮШОР «ZTR» привітала начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова. За її словами, Запоріжжя завжди славилося спортивними традиціями і перемогами.

— Запорізький гандбол – це гравці, тренери, команди, які прославляли і продовжують прославляти наш Запорізький край на спортивних аренах світового рівня. Семен Полонський, Леонід Ратнер, Сергій Кушнірук, Юрій Лагутін, Валентина Лутаєва – ці імена назавжди вписані в історію вітчизняного і міжнародного спорту. Запорізькі гандбольні клуби Мотор та ЗТР – гордість Запоріжжя і України. І саме ви повинні стати гідною зміною та справжніми нащадками своїх великих попередників. Адже тільки яскраві перемоги об’єднують та надихають нас, вселяють віру і надію. Сьогодні не можна не відзначити Перемоги СДЮШОР в цьому сезоні. Ми пишаємося чемпіонством України юнаків 2005 року в змаганнях «Стрімкий м’яч». Ми горді і вдячні хлопцям 2003 та 2004 років за бронзові нагороди в ЧУ з гандболу. Щиро вірю, що Вам вдасться стати такими ж славетними героями гандболу і завдяки Вам Запорізький край утримає естафету першості щодо гандбольної столиці України. За Вами майбутнє, — зазначила Наталія Власова.

Вже за доброю традицією, по завершенню урочистої лінійки гандболістів-випускників винесли на руках зі спортивного майданчика їх молодші колеги.

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *