ЧЕРЕЗ ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА ЗЛОВЖИВАННЯ В КОЛОНІЇ ОРІХОВА ПОРУШЕНО 5 КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ

Керівництвом прокуратури Запорізької області приділяється значна увага дотриманню конституційних прав і свобод громадян, що перебувають в місцях несвободи, недопущення приниження людської гідності в’язнів, жорстокого поводження із ними, повідомляє прес-служба прокуратури. повідомляє «Ztv».

Одним з найбільш ефективних методів надання правового захисту в’язням є здійснення виїзних прийомів, адже такі прийоми дають можливість своєчасно реагувати на порушення прав цієї категорії громадян, та вживати заходів до їх усунення.

3 серпня 2017 року прокурором області Романовим В.П. такий виїзд здійснено до Державної установи «Оріхівська виправна колонія (№88)».
Під час прийому прокурор області надав ґрунтовні відповіді на запитання в’язнів, роз’яснив вимоги законодавства щодо застосування заохочень та стягнень в установах виконання покарань, порядок застосування умовно-дострокового звільнення та інших пільг, визначених законодавством.
Одночасно прокурором області в зазначеній установі виконання покарань перевірено умови матеріально-побутового забезпечення засуджених, їх санітарно – медичного обслуговування, додержання вимог законодавства про охорону та оплату праці в’язнів, вимог бюджетного, природоохоронного та земельного законодавства.

У зв’язку із низкою виявлених при перевірці грубих порушень вимог законодавства до ЄРДР внесено відомості щодо 5 кримінальних правопорушень :
– за фактом зловживання службовим становищем службовими особами ДП ДКВС № 88 та привласнення бюджетних коштів при виробництві та реалізації продукції за ч. 2 ст. 191 КК України,
– за фактом зловживання службовим становищем службовими особами ДП ДКВС № 88 та привласнення бюджетних коштів при закупівлі теплової енергії за ч.2 ст. 191 КК України;
– за фактом порушення прав безпеки виробництва при виконанні в’язнями робіт з підвищеною небезпекою за ч.1 ст. 272 КК України,
– за фактом забруднення та псування земель, що створило небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля за ч. 1 ст. 239 КК Уркаїни;
– за фактом зловживання службовим становищем службовими особами зазначеної виправної установи при передачі земель фермерському господарству за ч. 1 ст.364 КК України.
Розпочато досудове розслідування.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *