Бердянці можуть розраховувати на реальну підтримку Запорізької обласної ради в питаннях водозабезпечення

Запорізька обласна рада започатковує нову традицію – проводити зустрічі з актуальних питань життєдіяльності комунальних закладів і установ не тільки з їхнім керівництвом, а й з колективами.

Так, цими днями депутат Запорізької обласної ради Ярослав Криль і начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Єгор Мороз провели ряд діалогових зустрічей із трудовими колективами комунальної установи «Бердянський геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради, комунальної установи «Бердянський психоневрологічний диспансер» Запорізької обласної ради та комунального закладу «Бердянський медичний коледж» Запорізької обласної ради.

За словами начальника управління юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Єгора Мороза, під час спілкування представники різних сфер – освіти, охорони здоров’я і соціального блоку – висловлювали свої побоювання щодо реформ, які впроваджуються сьогодні в цих галузях.

Разом з тим, медики, освітяни і соціальні працівники висловили свої побажання представникам органу місцевого самоврядування щодо розвитку їхньої території. Зокрема, бердянці наполягають на затвердженні статусу Бердянська, як міста-курорту. Це дасть змогу жителям цього міста будувати і розвивати свою територію, поповнюючи як сімейні бюджети, так і бюджети всіх рівнів.

Як підкреслив депутат Запорізької обласної ради Ярослав Криль, це питання – в компетенції головного законодавчого органу країни. А от із проблемами з водопостачанням та каналізуванням Запорізька обласна рада готова допомогти бердянцям.

— Проблемне питання колектору в Бердянську «болить» депутатам Запорізької обласної ради. Тож, я переконаний, що ми знайдемо голоси для виділення місту до 30 млн. грн. на заміну цієї стратегічної труби. Але – за умови наявності грамотної документації і гарантій, що після виділення коштів і реалізації проекту берданці отримають реальну послугу, а не черговий довгобуд, — сказав Ярослав Криль.

Депутат Запорізької обласної ради також відзвітував перед жителями Бердянську щодо проведення робіт з берегоукріплення на території Бердянська.

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *