Архітектори напрацьовують галузеві пропозиції до проєкту стратегії регіонального розвитку Запорізької області

Архітектори напрацьовують галузеві пропозиції до проєкту стратегії регіонального розвитку Запорізької області

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулося чергове засідання підвідомчої робочої підгрупи з розробки проєкту стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2027 року та плану заходів на 2021-2023 роки  з її реалізації.

Члени підвідомчої робочої підгрупи розглянули пропозиції та зауваження до попереднього стратегічного аналізу соціально-економічного розвитку Запорізької області, на якому базуватиметься проєкт стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року. Пропозиції розглянуто з урахуванням вимог методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації. Учасники засідання також визначилися з кандидатурою представника підвідомчої робочої підгрупи для участі у спільному засіданні керівного комітету та робочої групи з розробки проєкту стратегії. Вирішено делегувати голову правління Запорізької обласної організації Національної спілки архітекторів України Юрія Бірюкова.

За результатами роботи також було вирішено звернути увагу розробників стратегічного аналізу на необхідність обов’язкового ознайомлення з графічними і текстовими матеріалами схеми планування території Запорізької області, внести зміни та коригування до розділу «Фінансово-економічне становище об’єднаних територіальних громад» у частині створення об’єднаних територіальних громад та покриття ними території області.

 

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *