Запорізькі аграрії презентують свої здобутки на Міжнародній виставці «Агро-2019»

Запорізькі аграрії презентують свої здобутки на Міжнародній виставці «Агро-2019»Запорізькі аграрії презентують свої здобутки на Міжнародній виставці «Агро-2019»Запорізькі аграрії презентують свої здобутки на Міжнародній виставці «Агро-2019»Запорізькі аграрії презентують свої здобутки на Міжнародній виставці «Агро-2019»Запорізькі аграрії презентують свої здобутки на Міжнародній виставці «Агро-2019»Запорізькі аграрії презентують свої здобутки на Міжнародній виставці «Агро-2019»Запорізькі аграрії презентують свої здобутки на Міжнародній виставці «Агро-2019»

Від початку тижня у Києві триває XXХІ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2019» на базі Національного комплексу «Експоцентр Україна». Основне гасло виставки «Агро-2019» – «Фермеруй в Україні – підкорюй світ».

В урочистому відкритті заходу взяли участь перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

На урочистому відкритті Степан Кубів звернув увагу на вагомий внесок фермерів в розвиток економіки України і підкреслив, що Уряд усіляко підтримує агровиробників.

Як повідомили у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, загалом у заході беруть участь представники близько 1300 компаній із 15 країн світу. На виставці представлені новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивні породи свійських тварин, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарська продукція.

Запорізьку область на «Агро-2019» представляють Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з сільськогосподарськими товаровиробниками, підприємствами харчової та переробної промисловості, виробниками сільськогосподарської техніки та науковими закладами.

Зокрема, племінне поголів’я свиней порід Дюрок та Ландрас представив ПрАТ «Племзавод «Степной» з Кам’янсько-Дніпровського району. Сучасну сільськогосподарську техніку та устаткування представили Бердянський завод жаток, ТОВ «Орсельмаш» Оріхівського району та ТОВ «Оріхівський завод сільськогосподарських машин «Агротех». Також Запорізька область представила експозицію досягнень у рослинництві, харчовій та переробній галузі, презентувала роботи провідних фірм, виробників експортно орієнтованої та інвестиційно привабливої продукції.

Нашу експозицію відвідав заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Під час роботи Міжнародної агропромислової виставки для аграріїв та виробників проводяться науково-практичні заходи, у тому числі конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги, презентації.

Довідково.

«АГРО-2019» це найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка стала ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними виробниками.

 

Источник/Джерело

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*