Запорізькі аграрії під час жнив мають дотримуватись лімітів вантажів

 

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін під час робочої поїздки до Чернігівського району провів нараду з керівниками сільгосппідприємств Чернігівського та інших районів області.

Кінець 2019 та початок 2020 року видалися для аграріїв області дуже складними внаслідок несприятливих погодних умов (безсніжна зима, вітряна погода, відсутність опадів протягом значного часу).

Незважаючи на це, Запорізькі хлібороби зробили все від них залежне, і з 1 липня розпочали збір ранніх зернових, зернобобових та технічних культур в області.

У поточному році ранні зернові і зернобобові культури належить скосити на площі 920 тис. га, в тому числі озимої пшениці на площі 667 тис. га.

Крім того, необхідно зібрати 106 тис. га озимого і ярого ріпаку.

На цю дату в області скошено й намолочено 263 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур із середньою врожайністю — 28,2 ц/га.

За оперативними даними райдержадміністрацій в цьому році очікується зібрати майже 2,6 млн. тонн зернових культур.

– Із початком жнив на наших дорогах стало більше автомобілів ваговозів, які через перевантаження знищують дорожнє покриття доріг загального користування. Мережа дорожнього покриття збудована у 70-80 роки минулого століття і розраховувалася під навантаження автомобілів до 20 тонн. Податки, які сплачуєте Ви до бюджетів різних рівнів, мали б частково повертатись Вам на реалізацію різного роду програм економічного розвитку, але держава вимушена направляти їх левову частку на відновлення дорожнього покриття та будівництво нових доріг. Прошу аграріїв при відвантаженні збіжжя дотримуватися лімітів, а інспекторів Укртрансбезпеки та працівників Нацполіції закликаю контролювати ваговози 24 години на добу, – закликав Віталій Боговін.

Також голова облдержадміністрації обговорив з аграріями нагальні проблеми на відповів на запитання.

 

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *