Запорізька облрада і ветерани — в щоденній комунікації

День народження лідера ветеранської організації – це можливість згадати про ветеранів і зустрітися з ними. Але не лише про ветеранів війн чи дітей війни, а про усіх визначних людей, що творили нашу історію – нашу область та країну.

Саме з такою метою завітав до громадської організації «Запорізька обласна організація ветеранів України» Єгор Семенков. Вітаючи іменинницю, Валентину Матвеєву, перший заступник голови облради наголосив на тому, що керівництво області й особисто він ніколи не забувають про потреби ветеранів та роблять усе від них залежне, щоб співвітчизники почували себе захищеними та впевненими у майбутньому.

—  Я вважаю, що наше з вами знайомство має дуже позитивний характер – ви намагаєтесь допомогти нам, а ми вам. Ви виконуєте дуже відповідальну соціальну роботу та допомагаєте малозахищеним верствам населення, щоб вони себе почували більш комфортно у соціумі. А ми зі свого боку будемо створювати всі необхідні умови та сприяти вам у вашій діяльності.

Єгор Семенков та Валентина Матвєєва під час зустрічі також обговорили питання подальшої співпраці та підтримки організації з боку представників Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Источник/Джерело
[ip_statistics]

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *